HOMERECORDING.cz

Perfect Drums

Výrobce: Naughty Seal Audio

Aby tu dříve jmenovaný bicí modul MT Power Drum Kit 2 nebyl tak sám, přidávám druhý VSTi nástroj s kvalitními bubny.


Perfect Drums Player nainstalujete klasicky přes setup. Banku zvuků si nahrajete kam chcete a naloadujete ji pak přímo v pluginu. Takže stahujete dva soubory.

V demo verzi jsou k dispozici pouze 2 vrstvy zvuků od každé rány. Může to znít tedy ještě dost monotónně. Plná verze slibuje okolo 8 zvuků na každou ránu. Tam by měla být už cítit klasická živost.

Celkově už základní demo zní skvěle. Zvuk bicích je už předmíchaný a se zvukem se dá ještě hýbat. K dispozici je totiž i mixák. Na demo účely základní demobanka zvuku stačí. Plná verze pravděpodobně i na profi nahrávání.

Cena za plnou verzi je v přepočtu okolo 3 500 Kč, což za tolik muziky není špatné. Jako bonus ještě dostanete balíček zvuků pro Slate Trigger plugin. Tento trigger stojí dalších 150 babek a dokáže nahrazovat zvuk špatně nabraných bubnů, či cvakání propisky za zvuky opravdových bicích.


Perfect Drums (WIN)

Perfect Drums (MAC)

PD Demo Kit (zvuková banka)


O nás Štěpán Soukup
Kytarista kapely zakázanÝovoce a frontman projektu Tommy Poser. 18 let aktivního domácího nahrávání, 4 roky zkušenosti ze studia Total Record a Underground studia.

Žádné komentáře. Buďte první!

Váš email nebude viditelný.