HOMERECORDING.cz

MT Power Drum Kit 2

Výrobce: Manda Audio
Oficiální web: powerdrumkit.com
VSTi nástroj: bicí modul


Jedná se o jeden z těch povedenějších modulů bicích. Pokud si nacvakáte bubny v midi, odmění vás prakticky profi zvukem.

Není zde sice tak velká variabilita nastavení, jako třeba u Addictive Drums, ale platí tady pravidlo, že méně je někdy více. Tyhle bicí hrají rovnou dobře. Nemusíte se tolik starat o míchání zvuků, prostě nainstalujete a hrajete. K dispozici je jenom mixážní pult plný šavlí, panorama a možnost zapnout a nastavit kompresory. Dále je možnost vybrat z přednastavených groovů. 

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Instrument je zdarma, ale rád by od vás obdržel dobrovolný příspěvek, jinak při každém spuštění musíte v modulu klikat na tlačítko skip. Takže pokud s ním budete spokojení, je možné, že časem nějakou tu pětku rádi pošlete.

Modul dobře funguje i s elektronickými bicími. Latence při hraní je minimální. Možná by ji poznal Mark Schulman, nebo Miloš Meier, ne já 🙂Přímé odkazy verze 2.0.4 ke stažení:
MT Power Drum Kit 2 (Windows 64)
MT Power Drum Kit 2 (Windows 32)
MT Power Drum Kit 2 (Mac VST)
MT Power Drum Kit 2 (Mac Audio Units)
Oficiální odkaz ke stažení od výrobce:
powerdrumkit.com/download76187.php


O nás Štěpán Soukup
Kytarista kapely zakázanÝovoce a frontman projektu Tommy Poser. 18 let aktivního domácího nahrávání, 4 roky zkušenosti ze studia Total Record a Underground studia.

Žádné komentáře. Buďte první!

Váš email nebude viditelný.