HOMERECORDING.cz

Lancaster Audio Pulse

Výrobce: Lancaster Audio
Stránka výrobce: lancasteraudio.com
Druh pluginu: IR simulátor dozvuku / simulace kytarových beden pomocí IR Impulsů
Verze: VST3


Když jsem začal na HomeRecording.cz dávat v minulosti osvědčené pluginy, zjistil jsem, že jich je většina ve verzi VST2, tedy nefunguje na novém Cubase. Chci tu mít ale od každého druhu pluginu minimálně jeden free, kvalitní a vyzkoušený. Tak jsem se začal porozhlížet po nejmenovaném vládci všech webovek a našel plugin “Pulse” od výrobce Lancaster Audio.

Jedná se o klasický loader IR. Tedy o procesor IR impulsů. Věcička, která vás nechá načíst vámi zvolený libovolný impuls. Je už jedno, zda se jedná o kytarový/basový box, nebo dozvuk katedrály. Pravda, že primárně je tento plugin dělaný pro simulaci boxů. Samotný výrobce se i zabývá prodejem impulsů věhlasných boxů profesionálně nabraných ve studiu. Nakupovat impulsy můžete zde. Na webu se zabývá i prodejem profilů do Kempera, ale toho využijeme zase jindy.

Plugin je freeware a spoustu impulsů seženete i zdarma, např. na našem webu. Klíčem k zisku Lancaster Audio je tedy prodej zvuků pro tento free plugin.

Každopádně v tomto ohledu mám splněno a vy zde máte k dispozici zdarma kvalitní VST3 plugin pro profesionální simulaci kytarových boxů.


" template="default" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Impulsy si můžete vytvářet i sami a zároveň je můžete dostat i do svých HW mašinek např. značky Mooer. Takový pokus ale uděláme v samostatném článku.


Oficiální stránka: lancasteraudio.com

Odkazy ke stažení:

Pulse (Windows)

Pulse (Mac)


O nás Štěpán Soukup
Kytarista kapely zakázanÝovoce a frontman projektu Tommy Poser. 18 let aktivního domácího nahrávání, 4 roky zkušenosti ze studia Total Record a Underground studia.

Žádné komentáře. Buďte první!

Váš email nebude viditelný.